Костянтинівське медичне училище святкує свій 85 ювілей!!!

 

  20 жовтня в залі Палацу культури та дозвілля Костянтинівське медичне училище урочисто святкувало 85-річчя з дня заснування.

 

   Біля джерел його створення стояли дивовижні люди, які обрали медицину справою свого життя.

     У цей святковий день викладачі і всі співробітники училища  приймали вітання від колег та гостей свята.

 

 

     Перші слова привітання  колективу та студентам пролунали від  виконуючої обов’язки директора Тетяни Василівни Посікери.

       Зі словами привітання до колективу Костянтинівського медичного училища звернулася заступник начальника відділу кадрів, навчальної та мобілізаційної роботи департаменту охорони здоров'я Донецької обласної державної адміністрації Алла Георгіївна Стельмашонок. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм у справі підготовки спеціалістів медичної галузі Почесними грамотами Донецької облдержадміністрації, Департаменту охорони здоров’я та Костянтинівської міської ради були нагороджені кращі педагогічні працівники медичного училища. 

       В залі панувала атмосфера душевності і тепла, де зібралася одна велика медична сім'я. Колектив училища прийшли привітати секретар міської ради Юрій Григорович Разумний, головні лікарі, колеги з інших навчальних закладів міста, викладачі, випускники минулих років, студенти.

 

Ювілей училища - це не тільки історична віха, це рубіж, який дає можливість озирнутися назад і згадати пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто вніс значний внесок для того, щоб сіяти розумне, добре і вічне. Такі люди були присутні в залі - це шановні ветерани, золотий фонд нашого педагогічного колективу.

Маємо надію на ще не одне успішно прожите десятиріччя

на славу міста, на благо України !!!

X