З 11березня 2019 р.у комунальному закладі "Костянтинівський медичний коледж" розпочався тиждень методичної комісії професійно-практичних дисциплін хірургічного циклу.

Щодня на студентів та працівників чекали та ще чекають цікаві заходи. Викладачі методичної комісії підготували заходи, що пропагують престижність професії, дозволили студентам заглибитись в особливості спеціальності, сприяли урізноманітненню та збагаченню форм та методів організації освітнього процесу. Протягом усього тижня працювала виставка муляжів та методичного забезпечення навчальних занять. Викладачем Прийменко Н.І. проведено виставку плакатів під назвою "Увага, травматизм!".
12 березня викладачем Погорєловим Ю.О. була проведена конференція на тему: "Профілактика парентеральних гепатитів" зі студентами групи 1курсу відділення "Лікувальна справа". Для студентів груп 3лс9, 2лс11 та для вихованців ЗДО ^10 головою методичної комісії Ліщенко О.В. проведена лекція-бесіда "Гігієна порожнини рота".
14 березня школярів ЗЗСО ^3 м.Костянтинівка викладач Падалка М.І. ознайомив з різними видами пошкоджень- опіками хімічними та термічними. Звернув увагу на першу медичну допомогу та профілактику.
15 березня викладачів та студентів коледжу очікують у ЗЗСО ^3 м.Костянтинівка з практичним тренінгом " Домедична допомога при вогнепальних пораненнях"( викладач Бондарчук А.В.) та у ЗЗСО ^14 м.Дружківка з тренінгом "Тимчасова зупинка зовнішньої кровотечі" (викладач Прийменко Н.І.).
Викладачем Яковлєвою О.Є. раніше було проведено лекцію-бесіду для учнів 2 класу НВК "Ліцей" за темою:"Профілактика дитячого травматизму в зимовий час".
Тиждень методичної комісії – це час тісної співпраці викладача та студента. І кожен день був особливим, яскравим, незабутнім. Предметні тижні приносять особливі враження викладачам і здобувачам освіти, які брали безпосередню участь у заходах. Різноманітні заходи викликають зацікавленість, а також заохочують до вивчення дисциплін циклу.

Голова методичної комісії професійно-практичних дисциплін хірургічного циклу О.В.Ліщенко

X